Inteligentny-Projekt.pl

Biznes i Budownictwo

Merchant Cash Advance
Biznes

Merchant Cash Advance: natychmiastowe finansowanie dla potrzeb Twojego biznesu

W jaki sposób zachęcić klientów platformy e-commerce lub marketplace do pozostania w stałych relacjach? W dobie dużej konkurencyjności niezbędne jest wdrożenie nowoczesnych usług finansowych, które będą dopasowane do potrzeb naszych klientów. Przykładem takiej usługi jest Merchant Cash Advance.

Czym jest Merchant Cash Advance?

Czym dokładnie jest innowacyjna usługa finansowa, kryjąca się pod nazwą Merchant Cash Advance? To realne wsparcie finansowe klientów naszej platformy e-commerce, którzy ze względu na specyfikę swojej działalności lub sezonowość proponowanych produktów borykają się z problemami zatorów finansowych. 

Chwilowe problemy z płynnością nie powinny stanowić dużego wyzwania, jednak problem zaczyna się, gdy deficyt wolnej gotówki przedłuża się i powoduje opóźnienia w regulowaniu własnych zobowiązań. W takiej sytuacji przedsiębiorcy najczęściej sięgają po kredyty lub linie kredytowe, które nie zawsze są odpowiedzią na ich realne potrzeby. Merchant Cash Advance to usługa udostępniana za pośrednictwem naszej platformy, gdzie przedsiębiorca może pozyskać finansowanie z ratami ściśle dopasowanymi do ich dotychczasowych obrotów sprzedażowych. 

Co jako platforma zyskujemy dzięki Merchant Cash Advance? 

Usługa Merchant Cash Advance dostarczana przez https://pragmago.tech/pl/ to spore korzyści dla naszej platformy, która ugruntuje swoją pozycję na rynku i przyciągnie innowacyjnym rozwiązaniem mniej chętnych, mniejszych przedsiębiorców. To właśnie małe firmy, e-sklepy i biznesy e-commerce bardzo często borykają się z problemem zatorów w finansowaniu swoich zobowiązań. Dzięki nowemu rozwiązaniu, które będzie dostępne bezpośrednio dostępne w platformie, klienci od razu mają możliwość skorzystania z dodatkowych środków, dopasowanych pod kątem wysokości do historii obrotu. 

Dzięki Merchant Cash Advance nie tylko zaskarbimy sobie lojalność dotychczasowych klientów, ale też zachęcimy nowych, którzy w niedługim czasie odwdzięczą się częstym korzystaniem z naszych usług. Im większa siła zakupowa, tym intensywniejsza aktywność klientów, a dodatkowe finansowanie uwolni ich potencjał, co my odczujemy w wynikach finansowych. 

Co zyskuje Merchant dzięki MCA?

Merchant Cash Advance to nie tylko korzyści dla platformy e-commerce, ale przede wszystkim dla samych przedsiębiorców – użytkowników naszej platformy. Przede wszystkim indywidualna, dopasowana do potrzeb i dotychczasowej historii transakcji propozycja finansowania, która powinna zapobiec chwilowym problemom z płynnością finansową. 

Firmy otrzymują dostęp do nawet 150 tysięcy złotych w formie odnawialnego limitu finansowania, który może być przyznany nawet w ciągu 3 minut od wysłania wniosku. Największą siłą usługi MCA jest elastyczne dopasowanie rat, które są ściśle dopasowane do obrotów przedsiębiorcy. Na bazie danych o historii transakcji uzgadniane jest, jaki procent obrotu zostanie pobrany z konta merchanta na poczet spłaty raty. To wygodne i transparentne rozwiązanie, które zabezpieczy przyszłość przedsiębiorcy i pozwoli mu skupić się na tym, co najważniejsze – rozwoju własnego biznesu. 

Artykuł sponsorowany